۱۳۹۹/۱۱/۰۵- ۱۳:۴۵

بازدید رییس مجلس از آخرین دستاوردهای جهاد دانشگاهی در زمینه‌های نفت و صنایع وابسته

رییس مجلس شورای اسلامی‌با حضور در غرفه جهاد دانشگاهی در بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از دستاوردهای این نهاد در زمینه‌های نفت و صنایع وابسته بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی‌ با همراهی مهندس بیژن زنگنه وزیر نفت و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، شنبه 4 بهمن‌ماه با حضور در غرفه جهاددانشگاهی در بیست‌ و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از دستاوردهای این نهاد در زمینه‌های نفت و صنایع وابسته بازدید کردند.

در این بازدید دکتر طیبی آخرین دستاوردها و فناوری‌های پژوهشگران جهاد دانشگاهی در زمینه‌های نفت و صنایع وابسته، همچون ساخت دکل‌ حفاری خشکی، مته‌های حفاری، بازوی بارگیری دریایی، واحد فرآورش نفت خام پیش‌ساخته، طراحی و ساخت موتور درون‌چاهی، منابع تغذیه صنعتی، دستگاه لوله مغزی سیار، طراحی و ساخت پکیج پرتابل بازیافت و زیست پالایی پسماندهای نفتی و واحد نمک‌زدایی بر پایه دانش داخلی و... به رییس مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.
.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران در سال جاری به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، ویژه متخصصان و فعالان صنعت نفت با شعار «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» تا ششم بهمن‌ ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

گفتنیست، مرکز کیمیا به عنوان نماینده سازمان جهاد دانشگاهی تهران و یکی از پیشگامان حوزه نفت و صنایع وابسته در این نمایشگاه حضور دارد.