رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خبر داد:

افتتاح ۴ شعبه جدید سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی

۲۸ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۵ کد : ۶۲۴۵۸ فرهنگی
رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی به فعالیت ۴۲ شعبه سازمان دانشجویان در واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشور اشاره و خاطرنشان کرد: همزمان با بیست و پنجمین سالگرد تاسیس این سازمان و در مهرماه سال جاری ۴ شعبه دیگر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی افتتاح می شود.
افتتاح ۴ شعبه جدید سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر رضا فریدزاده، در آئین بیست و پنجمین سالگرد تاسیس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی که در محل تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد، افزود: در جهاددانشگاهی کارها را به دانشجویان می‌سپاریم و و آنها فعالیت‌ها را طراحی، اجرا و به سامان می‌رسانند.

وی با اشاره به اینکه سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی بستر ساز فعالیت‌های دانشجویی در دانشگاه‌ها است، بیان کرد: دانشجویان از ظرفیت‌های عظیمی برخوردارند که با تسهیلگری که در سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی انجام می‌دهیم دانشجویان می‌توانند این ظرفیت‌ها را عملی کنند.

رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با بیان اینکه فعالیت‌هایی که در این سازمان انجام می‌شود پیشرو، خلاق و مبتکر گونه است، ادامه داد: لازمه فعالیت فرهنگی، داشتن ابتکار و خلاقیت است.

فریدزاده به فعالیت‌های مختلف و متنوع سازمان جهاددانشگاهی همچون برگزاری مناظرات دانشجویی، کمک به محرومان و ... اشاره و تصریح کرد: این تنوع باعث شده است تا دانشجویان با سلایق متفاوت جذب این سازمان شوند.

وی به فعالیت 42 شعبه سازمان دانشجویان در واحدهای جهاددانشگاهی سراسر کشور اشاره و خاطرنشان کرد: همزمان با بیست و پنجمین سالگرد تاسیس این سازمان و در مهرماه سال جاری 4 شعبه دیگر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی افتتاح خواهند شد.

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی خراسان رضوی


نظر شما :