انجمن علمی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان در جمع همکاران دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز

۲۸ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۳ کد : ۶۲۴۵۱ پژوهش و فناوری
انجمن علمی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان به‌عنوان همکار در برگزاری پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز با این پژوهشگاه همکاری می‌کند.
انجمن علمی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان در جمع همکاران دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی- ابن‌سینا، انجمن علمی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان به‌عنوان همکار در برگزاری پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز با این پژوهشگاه همکاری می‌کند.

این کنگره بزرگ بین‌المللی با حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام جهان و ایران از ۲۹ آذر تا ۱ دی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و به سرفصل‌هایی همچون درمان‌های نوین اندومتریوز، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، هیستروکتومی به روش لاپاراسکوپی، اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک اندومتریوز و ملاحظات پرستاری و مامایی در جراحی‌های اندومتریوز اختصاص دارد.

علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات بیشتر درباره دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز که دارای امتیاز آموزش مداوم برای گروه‌های مختلف پزشکی، پرستاری و مامایی است، می‌توانند به وب‌سایت این کنگره به نشانی avicennacongress.ir مراجعه کنند.

کلید واژه ها: پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی- ابن‌سینا


نظر شما :