حضور پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی در نمایشگاه دستاورد های دانش بنیان و فناورانه در مصلی کرج

۱۲ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۹ کد : ۶۲۰۹۱ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان
نمایشگاه دستاورد های دانش بنیان و فناورانه پارک علم و فناوری البرز در محل نماز جمعه کلانشهر کرج با ارائه بیش از ۴۰ محصول دانش بنیان برگزار شد.
حضور پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی در نمایشگاه دستاورد های دانش بنیان و فناورانه در مصلی کرج

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی، نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان و فناورانه پارک علم و فناوری البرز در محل نماز جمعه کلانشهر کرج با ارائه بیش از ۴۰ محصول دانش بنیان برگزار شد و مسئولین و مدیران دستگاه‌های علمی و اجرایی  استان ضمن استقبال از دستاورد های دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز بر تبیین و معرفی این محصولات به مردم  و نیز حمایت از دانش‌بنیان ها تاکید کردند.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اشاره به رونمایی یک محصول دانش بنیان جدید توسط آیت الله حسینی همدانی  امام جمعه کرج در این نمایشگاه، گفت: فناوران یک  شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز موفق شدند  دستگاه تصفیه هوایی بسازند که ویژه شهر های آلوده است و  می تواند محیط و هوای مکان های خانگی، اداری و صنعتی را تصفیه کند.

وی خاطرنشان کرد:  این محصول دانش بنیان که " نوجان" نام دارد، حاصل باور مهندسی ایرانی است.  دستگاه تصفیه هوای شرکت پالایش نوجان توسط مهندسین متخصص این شرکت برای اقلیم خاص کشورمان و به طور ویژه برای آلودگی هوای شهرهای ایران طراحی شده است.دستگاه N300 با فیلتراسیون سه مرحله‌ای مطابق استانداردهای سازندگان اروپایی، هوای پاک را به خانه شما می‌آورد.

مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، خاطر نشان کرد: خانواده محصولات شرکت پالایش نوجان، مجموعه‌ای از دستگاه‌های تصفیه هوا با ظرفیت بالا و انعطاف پذیری بسیار زیاد بر اساس نیاز شما هستند.مدل مولتی استک با طراحی منعطف و فیلترهایی با ظرفیت بالا، آماده پاکسازی آلاینده‌های خطرناک در محیط‌های بسیار آلوده است. ویژگی بسیار مهم این محصول این است که تعداد دمنده و طبقات فیلتراسیون بسته به نوع آلودگی و کاربرد قابل افزایش است و بسته به نیاز شما مراحل فیلتراسیون طراحی می‌شود.تا به امروز در نوجان توانسته ایم هوای پاک را به هزاران نفر هدیه دهیم. از اعتماد شما سپاسگزاریم و برای روزی تلاش میکنیم که هیچ ایرانی مجبور نباشد هوای ناسالم را در محیط بسته تنفس کند.

وی در پایان گفت: کالای ایرانی لزوماً نسبت به رقبای جهانی خود کیفیت پایین‌تری ندارد. در بازار دستگاه‌های تصفیه هوا، یک دستگاه تصفیه هوای ایرانی، در صورت برخورداری از استانداردهای لازم، نه تنها چیزی نسبت به رقبای وارداتی خود کم ندارد، بلکه مزیت‌های بسیار مهمی نیز برای خریداران خود خواهد داشت.

 

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری البرز جهاددانشگاهی


نظر شما :